64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

«Ефективна первинна медицина в громаді»

04.04.2019

  3 квітня 2019 року відбулась обласна селекторна семінар-нарада з питань реалізації проекту  «Ефективна первинна медицина в громаді» та умов участі у конкурсі міні-грантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області. Нараду провів голова Харківської обласної ради, голова Ради партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» С.І. Чернов.

  Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, громадською організацією «Агенція змін «Перспектива» та Громадською спілкою «Українсько-Німецька Медична асоціація» реалізується проект «Ефективна первинна медицина в громаді», що фінансується Європейським Союзом.

  Мета проекту: сприяння впровадженню медичних реформ, підвищення якості та доступності надання медичних послуг. Харківською обласною радою на 19 сесії 7 скликання від 28 лютого 2019 року затверджено Порядок проведення конкурсу міні-грантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді». До участі в конкурсі запрошуються: Центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад та органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини.

  Конкурс планується в два етапи: перший – у 2019 році, другий – у 2020. «У 2019 році за умовами конкурсу переможцям буде надано 10 міні-грантів на суму - до 300 тис грн кожний. Ці кошти допоможуть впровадити стратегічні плани розвитку закладів первинної ланки та інновації в системі надання медичних послуг, зміцнити кадровий потенціал, оновити обладнання і таким чином поліпшити роботу закладів первинної медичної допомоги» – розповіла Людмила Немикіна, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, керівник Центру розвитку громад.

  Участь у відео-семінарі прийняли: заступник голови районної ради С.В. Дорошенко, заступник голови райдержадміністрації Л.М. Ружинська, селищний голова Ю.В. Кривенко, голови сільських рад, керівництво медичних підприємств району, спеціалісти.

 

← Всi новини