64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Юні обдарування Зачепилівської ОТГ

28.03.2019

  28 березня у затишному залі Дитячої музичної школи відбулося урочисте свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту.

  Нагородити учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь Зачепилівської ОТГ на обласному рівні, стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та обласних і міжрайонних змагань прийшов заступник голови районної ради Сергій Васильович Дорошенко.

  Відповідно до Положення про преміювання призерів  олімпіад, конкурсів з числа учнів закладів освіти Зачепилівської територіальної громади, учні, які посіли призові місця у обласному конкурсі-захисті МАН та обласних олімпіадах нагороджені сертифікатами на отримання грошової винагороди, а учасники – грамотами. Усі учасники свята отримали також подарунковий сертифікат на відвідування вистави у Харківському державному цирку ім. Ф.Д. Яшінова та відвідування кафе «Макдональдз» від голови ініціативної групи «Реверс» Володимира Олексійовича Верхогляда.

  Відзначені були і наставники, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще.

  Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді -  адже обдаровані діти – це цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, села, району, України, її світовий авторитет.

← Всi новини