64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

11.03.2019

  11 березня 2019 року об 11.00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування.

  Одними з основних питань для розгляду були: звіт Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Зачепилівського району за 2018 рік, Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Зачепилівського району на 2019 рік, Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». Також розглянуто ряд змін до районних Програм фінансової підтримки освіти, медицини, соціального захисту населення, правоохоронних органів.

  Депутати ретельно опрацювали всі питання порядку денного, що виносяться на затвердження сесії та внесли свої уточнення та пропозиції і всі проекти рішень відповідно порядку денного рекомендували винести на затвердження позачергової ХLVI сесії VII скликання.

      

      

      

      

← Всi новини