64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відзначили свято «Масляної» та Міжнародного жіночого дня 8 березня!

11.03.2019

  7 березня 2019 року відбулись святкові заходи з нагоди відзначення свята «Масляної» та Міжнародного жіночого дня 8 березня.

  Свято розпочалося зі святкування «Масляної». в 11.00 годин на центральній площі селища Зачепилівка. Представники районного будинку культури підготували музичну програму, школярі Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели виставку-ярмарок різноманітних смаколиків та звичайно найголовнішою стравою на кожному столі були млинці на різні смаки та вподобання.

  О 14.00 годині зачепиляни та гості зібралися в районному будинку культури на святковий концерт до міжнародного жіночого дня 8 березня.

  На святі були присутні жінки-керівники підприємств, навчальних  і дошкільних закладів, комунальних закладів  та охорони здоров’я, громадських організацій, ветерани, матері героїні.

  На початку святкового концерту голова районної ради Іван Загній від районної ради, райдержадміністрації, ініціативної групи «РЕВЕРС» та від усіх чоловіків привітав всіх присутніх жінок із найжіночнішим святом весни і з побажаннями любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди.

  Своїми чудовими виступами, своєю емоційністю виконання, артистам  вдалося зачарувати всіх, тому, затамувавши подих, слухачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували артистів оплесками.

  З гарним настроєм та квітами залишали Будинок культури після концерту Зачепилянки, дякуючи за це артистам та організаторам святкового концерту.

      

← Всi новини