64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

30.01.2019

  30 січня 2019 року голова Зачепилівської районної ради – Іван Загній прийняв участь в загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які провів президент Асоціації – Сергій Чернов. 

  Звертаючись до учасників зборів із вступним словом, Сергій Чернов зазначив, що цьогоріч необхідно модернізувати формат роботи Асоціації.

  «Вважаю, сьогодні треба запропонувати такий формат, який би збирав колег за напрямками роботи.  Не тільки керівників, а й фахівців, щоб це був постійний діалог. Бо наразі не вистачає зворотного зв’язку. А коли його не відчуваєш  - неможливо прийняти правильне управлінське рішення. Збиратися можна меншою кількістю, залучати експертів. Таким чином ми підсилимо нашу управлінську систему, думаю, це буде ефективно», - сказав президент Асоціації.

  У своєму зверненні  він також торкнувся головних завдань  на 2019 рік.

  «Головне наше завдання, як органів місцевого самоврядування, разом з виконавчою владою та правоохоронними органами – забезпечити на наших територіях спокій, стабільність і мир, а також вільне волевиявлення громадян під час виборів. Щоб все це було спокійно та відповідно до чинної Конституції та законодавства, -  зазначив Сергій Чернов. - Безперечно важливим є і соціально-економічний розвиток. Створення умов для підприємців середнього та малого бізнесу, залучення інвестицій, коштів з різних джерел – повинно бути пріоритетом в тих програмах і рішеннях, які приймаються в органах місцевого самоврядування».

  Загалом на сьогоднішніх зборах представників місцевого самоврядування Харківщини йдеться про інвестиційні проекти та грантові пропозиції для регіону; перспективу відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна на державному рівні; хід реформування медичної галузі Харківщини; діалог з Кабміном щодо недофінансованих у минулому році з держбюджету об'єктів регіонального розвитку, співфінансування яких з місцевих джерел було забезпечено.

  Участь у засіданні беруть перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, начальник Управління охорони здоров'я облдержадміністрації Богдан Федак, члени та правління Асоціації ОМС Харківської області, працівники виконавчого апарату обласної ради, а також студенти 3 курсу  новоствореного факультету «Муніципальний менеджмент» ХНУМГ  ім. О.М. Бекетова.

      

← Всi новини