64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Проведено засідання Зачепилівської Ради регіонального розвитку

29.01.2019

  Сьогодні, 29 січня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Ради регіонального розвитку Зачепилівського району.

  В засіданні взяли участь голова РДА Андрій Конопля, голова районної ради Іван Загній, перший заступник голови Зачепилівської селищної ради Олена Подколзіна, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів РДА, керівники закладів соціально-культурної сфери району.

  На порядок денний було винесено питання – Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2015-2018 роки, стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку району у 2019-2021 роках, основними доповідачами з цих питань були голова РДА А. Конопля і голова районної ради І. Загній.

  В доповідях голови відзначили, що результати роботи району за 2015-2018 роки досить вагомі і це завдячуючи тому, що вдалося створити професійну і надійну команду. Співпраця між РДА і депутатами всіх рівнів району, бізнесу та громади.

  Своїми досягненнями мала змогу поділитися за Зачепилівську об’єднану громаду – О. Подколзіна.

  Після цього начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Тетяна Шаповал довела до інформації перспективний план розвитку територій Зачепилівського району на 2019-2021 роки, де включено 77 проектів в розрізі населених пунктів.

  Учасники засідання мали змогу задавати питання виступаючим та висловлювати свої думки.

  Підводячи підсумки, керівники району А. Конопля та І. Загній запевнили, що маючи здобутки за останні роки можемо впевнено рухатись до поставлених цілей.

       

← Всi новини