64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Привітання голови районної ради з днем Соборності України.

22.01.2019

  Щорічно 22 січня згадуємо дві найважливіші події нашої історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки у 1918 році та Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919-му. День Соборності України – це не просто пам’ятна дата для кожного з нас, це – символ єднання суспільства, без якого неможливий розвиток держави.

  Останні декілька років, свято набуло неабиякого значення та навіть нового сенсу. Адже зараз як ніколи гостро стоїть питання Соборності України. Сьогоднішні реалії змушують нових героїв знов захищати територіальну цілісність України. Адже лише в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

   Щиро вітаю всіх зі святом, сердечно бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України – високорозвинутої європейської держави! Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її людей буде успішно реалізоване. 

                                      З повагою, Голова районної ради                                                           Іван Загній

← Всi новини