64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Третім і завершальним акордом різдвяно - новорічних святкувань є Водохреще, яке відзначають 19 січня.

21.01.2019

  9 січня, з опівночі до опівночі, вода набуває чудових властивостей і зберігає їх протягом року. Хрещенській воді приписують здатність очищати і лікувати хвороби тіла і душі, змивати накопичений емоційний та психологічний негатив.

  19 січня 2019 року після церемонії освячення води на річці Берестова настоятелем Свято-Архангело - Михайлівського храму Ігоря зібралось кілька сотень людей і прийняли мужнє рішення про купання в ополонці, на березі, біля місця дійства, облаштовано для переодягання наметом, спуск до водойми устелено соломою. Після куполі чекав гарячий чай.

← Всi новини