64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Вітання голови районної ради зі святом Водохреща!

18.01.2019

Шановні жителі Зачепилівського району!

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Водохреща!

  Споконвіків свято Водохреща було для українського народу великим Божим таїнством, яке благословляє кожного на добрі вчинки, зміцнює віру в перемогу добра і сподівання на краще. Освячена хрестом і молитвою вода в цей день наповнюється цілющою та життєдайною силою для нашого здоров’я та стає джерелом очищення душі. Тож нехай у цей день Господь Бог обдаровує кожну родину міцним здоров’ям та достатком, а священна Йорданська вода додає сил і натхнення для добрих справ і нових звершень на благо нашої Зачепилівщини та України!

  Зі святом! Христос Хрещається!

 

            З повагою, голова районної ради                                                   І.ЗАГНІЙ


← Всi новини