64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Засідання позачергової ХХХІV сесії VII скликання

13.06.2018

  13 червня відбулося засідання позачергової ХХХІV сесії VII скликання. На сесії були розглянуті такі питання: про внесення змін до Програми «Новий освітній простір Зачепилівщини на 2014-2018 роки»; про прийняття із спільної власності Малоорчицької сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селища Зачепилівського району «Кошторисна документація» Робочий проект «Капітальний ремонт внутрішніх мереж Орчицької загальноосвітньої школи I-II ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області розташованої за адресою: 64431, Харківська область, Зачепилівський район, с. Орчик, вул. Садова, 81» та Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Кошторисна документація» Робочий проект «Капітальний ремонт внутрішніх мереж Орчицької загальноосвітньої школи I-II ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області розташованої за адресою: 64431, Харківська область, Зачепилівський район, с. Орчик, вул. Садова, 81»; про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів в 2018 році; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка надається в оренду гр. Косінському Сергію Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Леб’язької сільської ради Зачепилівського району Харківської області за межами населеного пункту; про преміювання заступника голови районної ради; про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

        

← Всi новини