64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

12 червня відбулося засідання постійних комісій районної ради

12.06.2018

   В ході підготовки до позачергової ХХХIV сесії VII скликання,  12 червня відбулися засідання постійних комісій районної ради: з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту) з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку району та підприємницької діяльності; з питань розвитку та реформування  агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії районної ради. 

1. Про внесення змін до Програми «Новий освітній простір Зачепилівщини на 2014-2018 роки».

2. Про прийняття із спільної власності Малоорчицької сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селища Зачепилівського району «Кошторисна документація» Робочий проект «Капітальний ремонт внутрішніх мереж Орчицької загальноосвітньої школи I-II ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області розташованої за адресою: 64431, Харківська область, Зачепилівський район, с. Орчик, вул. Садова, 81» та Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Кошторисна документація» Робочий проект «Капітальний ремонт внутрішніх мереж Орчицької загальноосвітньої школи I-II ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області розташованої за адресою: 64431, Харківська область, Зачепилівський район, с. Орчик, вул. Садова, 81».

3. Про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів в 2018 році.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка надається в оренду гр. Косінському Сергію Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Леб’язької сільської ради Зачепилівського району Харківської області за межами населеного пункту.

5. Про преміювання заступника голови районної ради.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

   В роботі постійних комісій взяв участь заступник голови районної ради С.В. Дорошенко, голова районної державної адміністрації А.Л. Конопля. В результаті обговорення членами постійної комісії були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд позачергової сесії районної ради.

← Всi новини