64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Привітали з Днем журналіста

07.06.2018

  В залі засідань районної ради заступник голови районної ради Сергій Дорошенко та голова районної державної адміністрації Андрій Конопля привітали працівників районної газети «Горизонти Зачепилівщини» з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого  сьогодення. Приємною частиною святкового дійства стало нагородження грамотами й подяками працівників районної газети «Горизонти Зачепилівщини». У день професійного свята представники влади побажали доброго здоров’я, миру, радості і благополуччя, творчого натхнення у досягненні висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів. До редакції районної газети «Горизонти Зачепилівщини» завітали вихованці ДНЗ «Ромашка», які щиро привітали колектив із професійним святом — Днем журналіста та подарували вірші, пісні та подарунки виготовлені своїми руками.

      

← Всi новини