64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулась розширена оперативна нарада.

14.05.2018

 14.05.2018 року під головуванням заступника голови районної ради Дорошенка С. В., голови райдержадміністрації Коноплі А. Л., проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 1. Про санітарний стан Зачепилівського району та проходження Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в 2018 році. Доповів Гвоздік Олександр Анатолійович – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації. 2. Про посилення протипожежної охорони лісів на території Зачепилівського району в 2018 році. Доповів Фесенко Михайло Петрович – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи і цивільного захисту апарату райдержадміністрації. 3. Про проведену роботу з призначення субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період 2017-2018 років. Доповіла Мартиненко Тетяна Іванівна  – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. 4. Про підготовку таборів відпочинку з денним перебуванням при навчальних закладах району до оздоровчої кампанії 2018 року. Доповіла Петренко Олена Олександрівна – начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації. 5. Про роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, що були виявлені на території Зачепилівського району. Доповіла Єременко Юлія Миколаївна – начальник  служби у справах дітей райдержадміністрації.

  

← Всi новини