64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Привітали ветеранів

08.05.2018

   З нагоди травневих свят - Дня пам’яті та примирення, 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради І. Загній, заступник голови районної ради С. Дорошенко, голова районної державної адміністрації А. Конопля, селищний голова Ю. Кривенко, почесний громадянин Зачепилівського району, керівник ініціативної групи «Реверс» В. Верхогляд, голова районної організації «Ветеран» Т. Шур відвідали учасників бойових дій, ветеранів війни, які проживають на території Зачепилівського району та привітали їх з наступаючими святами.

   Гості подякували ветеранам за їх подвиг та побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. А вони у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки та дякували за увагу і небайдужість.В знак пошани ветеранам були вручені вітальні листівки та подарункові набори.

      

      

← Всi новини