64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулася ХХХІ чергова сесія районної ради VII скликання

17.04.2018

   17 квітня відбулася чергова сесія районної ради, у порядку денному якої було питання про обрання заступника голови районної ради. Відповідно до пункту 3 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування" кандидатуру для обрання на посаду свого заступника представив голова районної ради І.І. Загній. 

   Це С.В. Дорошенко –депутат районної ради VІІ скликання. Виконуючи всі вимоги чинного законодавства, обрана на сесії лічильна комісія організувала процес таємного голосування і підрахунку голосів. За їх підсумками заступником голови районної ради обрано С.В.Дорошенка, за якого проголосувало 21 з 24 присутніх депутатів.

   Після привітань з нагоди обрання Сергій Васильович, звертаючись до присутніх, відзначив, що докладе максимум зусиль для плідної роботи на новій посаді. 

   Також були розглянуті питання: про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»; про внесення змін до Програми «Новий освітній простір Зачепилівщини на 2014-2018 роки"; про затвердження Положення  про районну Спартакіаду з  видів спорту серед сільських рад району та об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної рад; про надання попередньої згоди на прийняття Робочого проекту, Технічного заключення, Експертного звіту Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зачепилівського району зі спільної власності Малоорчицької сільської ради; про затвердження Плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2018 році; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства, що надається у користування на умовах оренди гр. Башкатову І.І. і розташована на території Малоорчицької сільської ради Зачепилівського району Харківської області (за межами населеного пункту); про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, яка надається в оренду гр. Петренку А.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Миколаївської сільської ради Зачепилівського району Харківської області (за межами населених пунктів); про припинення шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського» в Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району»; про внесення змін до рішення районної ради про утворення та обрання постійних комісій районної ради. 

          

← Всi новини