64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Зачепилівщина відзначила 95 - річницю заснування району

13.04.2018

   12 квітня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди знаменної дати – 95 річчя Зачепилівського району. Ювілей району – це вік його зрілості та визнання.

   На урочистості зібралися люди, які творили історію району – прості виконавці поставлених завдань сивочолі ветерани, а також керівники, які у різні часи розбудови приймали рішення з розвитку нашого Зачепилівського краю.

   Голова районної ради І.І. Загній, голова районної державної адміністрації А.Л. Конопля, голова Зачепилівської селищної ради Ю.В.Кривенко, помічник – консультант Народного депутата України А.М.Гіршфельда В.Г.Черненко, уповноважена особа від депутата обласної ради І.Д. Гляня Г.М. Глянь привітали присутніх з ювілеєм району, подякували їм за багаторічну працю, бажали здоров’я та злагоди.

   Привітання та спогади перепліталися з музичними вітаннями, які підготували працівники, аматори районного будинку культури, учні дитячої музичної школи та будинку дитячої та юнацької творчості. А родзинкою свята став виступ вихованців дитячого садочка "Ромашка".

 

 

 

 

      

← Всi новини