64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Отримали нові знання з проектного менеджменту

16.03.2018

   15.03.2018 року відбувся семінар – нарада з проектного менеджменту, який провела перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону обласної державної адміністрації Надія Кривицька. 

   В семінарі взяли участь державні службовці, посадові особи місцевих органів державної влади, сільські голови які зацікавлені у залученні інвестицій та реалізації проектів.

   Під час семінару Надія Володимирівна  детально пояснила і ознайомила присутніх з особливостями написання проектів, основними поняттями та принципами проектного менеджменту, формулювання проблеми та інше .На завершення семінару, голова районної ради Іван Загній подякував Надії Кривицькій за важливий набутий досвід з написання проектів та можливість отримання нових знань.

← Всi новини