64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Розширена оперативна нарада з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

20.02.2018

   19.02.2018 року голова районної ради І. Загній прийняв участь у розширеній оперативній нараді з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.На нараді були розглянуті питання: про підсумки виконання заходів запобігання і протидії корупції в райдержадміністрації за 2017 рік ; про заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в Зачепилівському районі, а також в ході засідання  відповідно до  Закону України «Про державну службу»  відбувся публічний  звіт голови Зачепилівської районної державної адміністрації Андрія Коноплі про роботу Зачепилівської районної державної адміністрації за 2017 рік. 

← Всi новини