64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Масляна, Масляна яка ти красна!

16.02.2018

   16 лютого в селищі Зачепилівка відбулося свято Масляна. Масляна - це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: рядженими, піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну. Незабутнім та яскравим свято Масляної в селищі відбулося завдяки творчості аматорів народного мистецтва районного і сільських будинків культури, підростаючого покоління, дошкільнят та гурту «Монте Карло» з міста Дніпро.В цей день всі гості свята були однією великою родиною, яка разом співала, танцювала, скуштували млинці та вареники. Свято Масляної в нашому селищі відбулось яскраво та весело.

 

          

          

← Всi новини