64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018

   15 лютого біля Меморіалу Матері – Вітчизни відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав  і  29-ій річниці  виведення  військ з Республіки Афганістан. Віддати шану солдатам, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схилити голову у пам’ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю, зібралися керівництво району, представники установ та організацій, воїни-інтернаціоналісти та жителі селища.Усіх бійців, загиблих під час виконання військового обов’язку в республіці Афганістан, на території інших держав, вшанували хвилиною мовчання, після чого учасники зібрання поклали квіти біля Меморіалу Матері – Вітчизни. 

 

          

← Всi новини