64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Канікули на Івано - Франківщині

04.01.2018

    Голова районної ради Іван Загній та заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська провели дітей пільгових категорій у новорічну подорож до Івано-Франківська. Іван Іванович та Лариса Миколаївна побажали малим мандрівникам гарного відпочинку та приємних вражень.В рамках державної програми інтеграції та з метою зміцнення культурних, соціальних дружніх зв’язків всередині нашої країни діти із Зачепилівського, Красноградського, Кегичівського та Сахновщинського  районів направлені до Івано-Франківська, де вони будуть проживати в сім’ях, відвідувати різноманітні екскурсії, знайомитись з побутом, звичаями і традиціями правого берега України, а також ділитись власними. Юні представники Слобожанщини і, зокрема, нашого краю зможуть відкрити для співвітчизників частинку нашої душі, розширити власний кругозір, познайомитись з Галичиною і чудово провести зимові канікули з 3 по 10 січня.А ця цікава, пізнавальна поїздка для малят нашого району вже вкотре  організована за  підтримки ініціативної групи «РеV.V.ерс».

← Всi новини