64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Засідання позачергової ХХVIІ сесія VII скликання

26.12.2017

   Сьогодні відбулася XXVII позачергова сесія районної ради VII скликання.

   На сесії були розглянуті такі питання: Про внесення змін до складу постійних комісій; Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік»; Про продовження трудових відносин на умовах контракту  з керівниками об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Зачепилівського району; Про затвердження протоколу конкурсної комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів спільної власності, які передаються в оренду;Про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

 

     

← Всi новини