64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Урочистості до Дня енергетика

24.12.2017

   День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків: молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, а також ветеранів галузі.

   Голова районної ради Іван Загній та голова районної державної адміністрації Андрій Конопля привітали представників енергетичної галузі Зачепилівщини напередодні їх професійного свята і нагородили грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм  і розвиток енергетичної галузі.

← Всi новини