64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Народний депутат Юлія Світлична продовжує допомагати лікарям Зачепилівського району.

10.04.2020

  Сьогодні до Зачепилівської районної лікарні надійшла допомога від народного депутата України Юлії Світличної, яка буде спрямована для захисту лікарів.

  Найбільш необхідні під час епідемічного стану засоби захисту- костюми, рукавички, маски, та прилади контролю стану здоров’я пацієнтів, що отримані сьогодні лікарнею, стануть у нагоді у щоденній праці персоналу лікарні і допоможуть їм виконувати свої обов’язки під час складної ситуації, яка склалась.

  «Зараз вірус не відрізняє багатих від бідних, не відрізняє ані релігії, ані посад. Маємо відповідально поставитись до ситуації і прикласти спільні зусилля для подолання кризи, в тому числі із забезпеченням медиків всім необхідним. Не створювати штучних паніки та ажіотажу, а працювати над системним вирішенням наявних проблем.»,- так вважає Юлія Світлична.

  Окрім засобів захисту, народний депутат залучила меценатів, які передали сертифікати для заправки автомобілів швидкої та невідкладної допомоги та іншого медичного транспорту.

  Головна лікар Зачепилівської центральної районної лікарні і весь колектив медиків подякували Юлії Світличній за надану сьогодні важливу допомогу і за постійну увагу, яку лікарня і район отримували за часів її керівництва регіоном.

    

← Всi новини