64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

На честь воїнів-десантників

05.08.2019

  2 серпня нині відзначається в Україні як день пам’яті всіх загиблих воїнів-десантників. Зачепилівщина з особливою повагою завжди ставиться до військовослужбовців які проходили і проходять загартування в лавах Повітряно-десантних та Десантно-штурмових військах, виконували й виконують військовий обов’язок, захищаючи Вітчизну.

 За традицією минулої п’ятниці у центральному парку селища зібралися десантники-ветерани, афганці, однокласники загиблого воїна, теж десантника Володимира Кривошеї. Разом із заступником голови районної ради Сергієм Дорошенком, першим заступником голови районної державної адміністрації Ларисою Ружинською, головою районної ради ветеранів Тетяною Шур взяли участь в богослужінні в Свято-Архангело-Михайлівському храмі. На згадку про загиблих, які віддали життя за свободу і незалежність нашої держави, поклали квіти до Монументу Пам’яті.

  Продовжилася пам’ятна акція на кладовищі села Нагірне, де похований наш мужній земляк, воїн-десантник Володимир Кривошея. Прямуючи до скорботного місця, всі вони на кілька хвилин зупинилися на алеї імені В. Кривошеї, згадавши, яким «він був хлопцем». Біля його могили, вшанували хвилиною мовчання героїчний подвиг солдата-інтернаціоналіста, поклали квіти до обеліска, на могили його батьків.

 

    

← Всi новини