64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Голова районної ради Іван Загній взяв участь у пленарному засіданні ХХIII сесії обласної ради

28.02.2020

  27 лютого 2020 року голова районної ради Іван Загній взяв участь у пленарному засіданні ХХIІІ сесії обласної ради VІІ скликання.

  На порядок денний сесійного засідання винесено 87 питань та питання «Різне»

  Депутати обласної ради внесли зміни до обласного бюджету на поточний рік та десяти діючих програм, розглянули результати виконання у минулому році п’ятнадцяти галузевих програм економічного та соціального спрямування, ухвалили рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» п’яти жителям краю. 

  Схвалили Стратегію розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та План заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.

  На розгляд сесії було винесено три нових програмних документи: регіональну цільову Програму «Здоров’я сім’ї» Харківської області на 2020-2027 роки, комплексну регіональну Програму забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки, Програму щодо забезпечення підвищення рівня пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2020-2023 роки.

  Понад третина питань пленарного засідання стосувалася прийняття депутатами кадрових рішень та щодо спільної власності територіальних громад.

  

 

← Всi новини