64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Народний депутат України Юлія Світлична відвідала з робочою поїздкою Зачепилівської район.

11.06.2020

  Під час поїздки вона привітала з днем народження почесного громадянина Зачепилівського району Андрія Григоровича Чайку, провела особистий прийом громадян, відвідала лікарню, де передала медичне оснащення для захисту лікарів і відвідала Леб‘яже, де поспілкувалась з громадою.

  Під час привітання Андрія Григоровича Чайки, Юлія Світлична відмітила його великий вклад в розвиток освіти району та яскраву особистість: « Андрій Григорович у 1941 закінчив школу і одразу добровольцем пішов на фронт, був поранений. Після війни працював вчителем математики, потім директором школи, організував роботу краєзнавчого музею. Так склалося, що з Андрієм Григоровичем ми народилися в один день, 6 червня. Тому сьогодні привітали один одного з днем народження) Людина щирої душі. Дай Бог Вам здоров`я, Андрію Григоровичу!».

  Медики Зачепилівської ЦРЛ отримали від народної депутатки вже не першу допомогу- одразу на початку протиепідемічних заходів вона почала опікуватись безпекою медиків Зачепилівщини і не вперше надає допомогу.

Окрім цього Юлія Світлична провела особистий прийом громадян і відвідала громаду округу, поспілкувалась із мешканцями. Так, мешканці Леб‘яжого дуже тепло зустріли свою обраницю, обговорили з нею наявні питання, висловили свою підтримку і побажали плідної праці.

    

    


 ← Всi новини