64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

8 травня відбулись заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2020

 Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.  Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога.

 8 травня відбулись заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які розпочалися з покладання квітів до Меморіалу Матері-Вітчизни та Алеї Пам’яті селища Зачепилівки,  Братської могили та Пам’ятнику загиблим односельчанам в с. Леб’яже, Братських могил с. В. Орчик, с. Залінійне та с. Рунівщина.

 За підтримки ініціативної групи «Реверс», яку очолює Володимир Верхогляд, вітання з прийдешнім днем Перемоги приймали і очевидці подій 75-ти річної давнини – ветерани Зачепилівщини.

 Делегація побувала у фронтовиків Зачепилівського району: Івана Бойка, Степана Шевченка, Михайла Харченка, Івана Гирмана.

 До складу цієї делегації ввійшли: керівник ініціативної групи «Реверс» Володимир Верхогляд; голова районної ради Іван Загній; заступник районної ради Сергій Дорошенко;  голова районної державної адміністрації Олена Петренко; старости Леб’язького старостинського округу Ігор Тимченко та Малоорчицького старостинського округу Валентина Комаревська, сільський голова Зінаїда Ковальова; депутати районної ради Світлана Мотринець та Іван Башкатов; депутат Зачепилівської селищної ради Ірина Косінська; педагогічні колективи Леб’язької ЗОШ І-ІІ ст. на чолі з директором Юлією Тимченко та Руновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з директором Тетяною Корінець; завідувач Зачепилівського ДНЗ я/с «Ромашка» Інна Порціян; настоятель Свято-Архангело-Михайлівського храму отець Ігор;

 Ветерани отримали цінні подарунки та музичне привітання від Заслуженого артиста України Гавінського Олексія.

 Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим Героям!

  

  

  

← Всi новини