64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

6 березня відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня.

10.03.2020

  Ще в переддень 8 березня, жінки селища відчули, що в нинішньому році їх чекають сюрпризи, яскраві несподіваності і приємні враження.

  Вперше за всю історію жіночих свят, вітання вони отримали ще зранку 6 березня, коли на центральній площі Зачепилівки залунали «наживо» пісні на честь прекрасної статі, а чоловіки з букетами тюльпанів вручали кожній жінці від малечі до бабусі квітку весни.

  Про це подбали: пісенну програму забезпечили працівники будинку культури, а квіти – ініціативна група «Реверс», під керівництвом Володимира Верхогляда.

  О 14:00 годині цього дня зачепиляни та гості зібралися в районному будинку культури на святковий концерт до Міжнародного жіночого дня 8 березня.

  З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Олена Петренко, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, керівник ініціативної групи «Реверс» Володимир Верхогляд та голова селищної ради Юрій Кривенко.

  Музичні подарунки жінкам дарували майстри народної творчості Зачепилівського районного будинку культури, хореографічні та театральні колективи Зачепилівської музичної школи, БДЮТ та діти старшого дошкільного віку ДНЗ я/с «Ромашка».

  Своїми чудовими виступами, своєю емоційністю виконання, артистам  вдалося зачарувати всіх, тому, затамувавши подих, слухачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували артистів оплесками.

  З гарним настроєм та квітами залишали Будинок культури після концерту Зачепилянки, дякуючи за це артистам та організаторам святкового концерту.

    

    

    

    

    

  

← Всi новини