64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

4 жовтня у Скалонівському сільському клубі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та на честь Дня ветерана

07.10.2019

  Скалонівський сільський клуб став завершальною точкою на мапі району, де святково й урочисто, 4 жовтня, відбулося вшанування односельців з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та на честь Дня ветерана України. Віддати свою повагу, вдячність старшому поколінню до гостинного кола завітали заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, Почесний ветеран  України, голова ради районної організації ветеранів України Тетяна Шур, депутат Зачепилівської селищної ради Григорій Галій, редактор районної газети «Горизонти Зачепилівщини» Світлана Тютюнник.

  Звертаючись до присутніх із привітаннями Сергій Дорошенко від імені голови районної ради Івана Загнія, депутатського корпусу районної ради, ініціативної групи «Реверс» під керівництвом Володимира Верхогляда, побажав ветеранам міцного здоров’я, довголіття, тепла, затишку, спокою і шани від дітей, онуків, правнуків.

  Сергій Васильович наголосив, що, власне, він і сам вчився у багатьох, хто сидів в залі, коли після закінчення інституту прийшов працювати у сільськогосподарське виробництво. Саме наші діди, батьки будували, створювали матеріальні цінності, якими нині користуються наші діти, онуки. Він запевнив, що  в районі зберігається хороша традиція залишати наступним поколінням добрі справи: ремонтуються, у великій мірі завдяки силам ініціативної групи «Реверс» , покрівлі на будівлях житлового та спеціальних фондів. У нинішньому році введені в експлуатацію каналізація, інші комунальні системи в Зачепилівській ЗОШ, що дозволяє тепер дітям користуватися гарячою водою, теплими туалетами. Внаслідок реконструкції приміщення у дитсадку «Ромашка» з’явилася можливість відкрити дві додаткових групи на 40 дошкільнят. Відчинила двері реконструйована оновлена Орчицька початкова школа з дошкільним підрозділом.

   Сергій Дорошенко запевнив, що якраз спільні зусилля і дають такі переконливі результати. На цій позитивній ноті свято продовжилося й іншими привітаннями, музичними подарунками від самодіяльних митців районного будинку культури.

    

                                                                              

← Всi новини