64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

3 жовтня в Зачепилівському районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти

03.10.2019

  3 жовтня в Зачепилівському  районному будинку культури відбулося свято до Дня працівників освіти.

  В знак поваги до відданої та наполегливої праці освітян від Зачепилівської районної ради, Зачепилівської районної державної адміністрації та від ініціативної групи «РЕВЕРС» було подаровано вишукані корзини з квітами.

  З теплими словами привітання та щирими побажаннями звернувся до працівників освіти району заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, від імені голови районної ради Івана Загнія, депутатів районної ради, від керівника ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимира Верхогляда та від себе особисто побажав міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

   Нехай здійсняться найзаповітніші Ваші мрії, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

  Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя,  невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

  Кращих працівників освітньої галузі району було відзначено спільними грамотами Зачепилівської районної державної адміністрації та Зачепилівської районної ради.

  Справжнім подарунком для всіх присутніх стали виступи аматорських колективів Зачепилівського районну.

    

    

                                         

 

← Всi новини