64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

28 лютого відбулися святкові заходи до свята Масляної.

02.03.2020

  28 лютого 2020 року  на площі смт. Зачепилівка  відбулися святкові заходи до свята Масляної.

  Гуляння розпочалися українськими піснями, гумором від майстрів народної творчості закладів культури району: Зачепилівського РБК, представників художньої самодіяльності Рунівщинського сільського будинку культури,  Устимівського і Зіньківщинського  сільських клубів.

  У святі взяли участь гостинні двори, які організували організації та установи селища: Зачепилівська районна державна адміністрація; Зачепилівська районна рада; Зачепилівська селищна рада; спільно відділ освіти, культури, молоді та спорту Зачепилівської РДА та відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради; Орчицький старостинський округ; Держпродспоживслужба району; центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району; комунальне некомерційне підприємство "Зачепилівська центральна районна лікарня"; Зачепилівська районна централізована бібліотечна система.

  З вітальними словами до присутніх звернулася депутат Харківської обласної ради Юлія Світлична, привітавши всіх зі святом та побажала міцного здоров’я, радості, позитивного настрою, процвітання та благополуччя.

  За підтримки ініціативної групи «Реверс», яку очолює Володимир Верхогляд всіх присутніх на заході  частували кашею, млинцями та іншими смаколиками. Були проведені спортивно-розважальні змагання, переможці яких отримали  призи.

  Розмаїттям убрання рушників, кольорів, приготованих блюд вирізнився намет Орчицького старостинського округу, де своєю винахідливістю і вдачею всіх вразили орчицькі майстри на чолі з керівником ФГ «Зоря», депутатом районної ради Іваном Башкатовим. Разом з пригощаннями тут всіх частували ще й жартами, приказками і веселими приспівами.

  Неповторне, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів, відбувалося у невимушеній атмосфері і незважаючи на прохолодну погоду, яка панувала в цей день, свято Масниці — вдалося!

    

    

  

← Всi новини