64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

27 вересня в дошкільному навчальному закладі «Ромашка» відбувся осінній ярмарок

30.09.2019

  Кожного року в останню неділю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Цікаве дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. Через слова й дії своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і цінувати свою Батьківщину.

  З нагоди цього свята 27 вересня в дошкільному навчальному закладі «Ромашка» відбувся осінній ярмарок в якому взяв участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко.

  Вихованці дитячого садочка взяли активну участь у проведенні святкового ярмарку. Для запрошених гостей діти кожної вікової групи підготували свої привітання, а батьки частували гостей солодощами та різноманітними смаколиками. На осінньому ярмарку всі бажаючі мали змогу придбати овочі та фрукти.

  Усі групи доклали чимало зусиль, щоб створити святковий настрій.

  Під час проведення ярмарку були показані святкові номери, танці та співи маленьких дошкільнят.

  По закінченню ярмарку всі присутні мали гарний настрій та яскраві враження.

    

    

← Всi новини