64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

27 грудня в районному будинку культури відбулась вистава «Фараони»

28.12.2019

  Вже традиційно, четвертий рік поспіль в районному будинку культури проходять цікаві вистави за участю учнів 10-х класів  Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст. От і знову, глядачі мали змогу спостерігати за чудовою акторською майстерністю учнів, класним керівником яких є Злидень Ольга.

  Гра юних артистів була неперевершеною. Дітям вдалося передати веселий настрій однойменної п’єси «Фараони» Олекси Коломійця. Колорит образів дітям допомогла відтворити н сцені художній керівник Тетяна Дядечко, яка надихнула до співпраці класного керівника, батьків та дітей.

  По закінченню прем’єри дітей привітав керівник ініціативної групи «Реверс» Володимир Верхогляд, який зазначив, що учні Зачепилівської школи найкращі і можуть дати фору навіть професійним акторам! Володимир Олексійович подарував дітям фрукти та торт, який був замовлений особисто для них з побажаннями вірити в себе та в свої здібності.

  Крім того Володимир Олексійович зазначив, що на юних артистів та, за бажанням їх батьків, чекає новорічна подорож до міста Харкова.

  Надзвичайно позитивним, гарним залишалося загальне враження про виставу. Браво!!! – талантам.

    

    

    

   

← Всi новини