64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

26 грудня святковий вертеп завітав до районної ради

27.12.2019

  Щорічно за традицією, напередодні новорічних та різдвяних свят вихованці дитячої музичної школи та районного будинку культури з веселим вертепом вітають організації та установи району, то ж і сьогодні вони завітали до районної ради та районної державної адміністрації  і привітали з новорічними та різдвяними святами та побажали щастя, здоров’я. 

  Діти були наряджені в яскраві Різдвяні костюми а чудове виконання пісень-колядок  підняло святковий настрій всім присутнім. 

  Маленьких гостей привітали та побажали щастя, здоров’я і здійснення найзаповітніших мрій.  Діти отримали солодкі подарунки.

 

 

← Всi новини