64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

23 січня у Будинку рад відбулись загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

23.01.2020

  23 січня у Будинку рад відбулись загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

  У даному заході взяв участь голова районної ради Загній І.І.. Під час загальних зборів учасники обговорили питання Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 роки, розглянули напрями співпраці з управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області щодо надання якісної освіти комунальними закладами; визначили шляхи взаємодії з міжнародною програмою «U-LEAD з Європою; ознайомились із рекомендаціями щодо самопредставництва ОМС у суді та особливостями подання до Єдиного державного реєстру декларацій за 2019 рік.

  По закінченню загальних зборів відбувся круглий стіл «Децентралізація влади в Україні: реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» на якому обговорили питання конституційного забезпечення реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування в Україні. Науковці разом із представниками органів місцевого самоврядування опрацювали рекомендації центральним органам державної влади стосовно змін до Конституції України щодо децентралізації влади. Предметом обговорення учасників круглого столу були також особливості проведення місцевих виборів у контексті нового виборчого кодексу України, який набув чинності 1 січня 2020 року.

    

 

← Всi новини