64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

2 вересня з нагоди Дня знань у Рунівщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулись святкові урочистості.

03.09.2019

  Промайнуло тепле літо і веселий, дзвінкий гамір заполонив класи і коридори навчальних закладів. Розпочинається новий навчальний рік, а свого роду і новий етап в житті тих, хто навчає і хто навчається. День знань – свято завжди пам`ятне та хвилююче в житті кожної людини, кожної сім`ї, родини. Хтось сьогодні вперше переступить шкільний поріг, але більшість школярів піднялися на сходинку вище до вершин знань, подорослішали на цілий рік, стали мудрішими, на цілий рік наблизилися до самостійного життя.

 2 вересня з нагоди Дня знань у Рунівщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулись святкові урочистості в яких взяли участь заступник голови районної ради Сергій Дорошенко та перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська.

  Сергій Васильович щиро привітав вчителів, учнів та батьків з початком нового навчального року і побажав міцного здоров’я, щастя та радості, невичерпної енергії та щирого прагнення до нових знань.

 

 

 

 

 

 

    

  

← Всi новини