64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

2 вересня відбулось відкриття КЗ «Орчицька початкова школа» з дошкільним структурним підрозділом

03.09.2019

  В житті мешканців села Орчик 2 вересня відбулася довгоочікувана та радісна подія – після капітального ремонту школи було урочисто відкрито КЗ «Орчицька початкова школа» з дошкільним структурним підрозділом, який розмістить до 50 діток.

 Орчицька початкова школа з дошкільним підрозділом  відзначала своє «друге народження». Воно співпало з іншою визначною подією – 170 – літтям існування школи.

 У 2018 році стояло питання про закриття Орчицької школи так, як дана будівля знаходилась в аварійному стані.

  Імпульс збереженню школи надав процес децентралізації місцевої влади в районі. Так, у лютому 2018 році на всезагальному зібранні жителів про доєднання Малоорчицької сільської ради до Зачепилівської ОТГ коли виникло питання про відродження школи  керівник ініціативної групи «РЕВЕРС» Володимир Верхогляд в своєму виступі пообіцяв спільними зусиллями  з громадою села відродити дану школу. І свою обіцянку він виконав. Володимир Верхогляд особисто приймав активну участь від початку ремонту і до відкриття школи та дитячого садка.

 Першим етапом освіти дітей являється дошкільна освіта. На протязі багатьох років молоді мами з с. Орчик, Малий Орчик, Залінійне, Зарічне мріяли про відкриття дитячого учбового закладу. І ось цей день настав.

 Відкриття дошкільного підрозділу вирішило проблему охоплення 20 дітей дошкільного віку, для яких створені всі умови для виховання,  навчання, охорони і зміцнення здоров’я та фізичного розвитку дитини. Повністю забезпечені умови для формування здорового способу життя.

  У ремонті Орчицької початкової школи та дошкільного структурного підрозділу приймали активну участь  батьки  і депутати районної ради: Загній І.І., Дорошенко С.В., Башкатов І.Ф., Мотринець С.М. та голова Малоорчицької сільської ради Комаревська В.М.

  Відкриття даного закладу – це приклад співпраці влади і громади в інтересах створення належних умов для дітей.

  Діти отримали в подарунок іграшки та спортивний інвентар.

    

    

    

        

← Всi новини