64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

19 грудня відбулися святкові заходи до Дня Святого Миколая

20.12.2019

  Новорічні свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей. 19 грудня у Зачепилівському районному будинку культури пройшов святковий захід для дітей, присвячений Дню Святого Миколая.

  На святі були присутні голова районної ради Іван Загній, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська, перший заступник селищного голови Олена Подколзіна та керівник ініціативної групи «Реверс» Володимир Верхогляд.

 З вітальним словом до усіх присутніх звернулися Іван Іванович та Володимир Олексійович, які привітали з Днем Святого Миколая, яке здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят,  традиційно уособлюючи в собі початок великого всенародного Новоріччя та побажали усім  міцного здоров’я, щастя та здійснення найзаповітніших мрій, щоб це свято завжди було прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. 

   А після закінчення святкового концерту всі зібрались на центральній площі селища для офіційного відкриття новорічної ялинки.

  Хорошого настрою та відчуття свята дарували діткам дід мороз та снігуронька, також для дітей було організовано цілу програму заходів з танцями, хороводами, іграми. 

  Свято вийшло яскравим та веселим, і в дітлахів, і у дорослих, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.

    

    

← Всi новини