64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

17 лютого проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

17.02.2020

  17 лютого 2020 року о 11:00 год. відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань розвитку та реформування агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства. У роботі постійних комісій прийняли участь голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, представники виконавчого апарату районної ради та доповідачі згідно питань порядку денного комісії.

  Згідно плану роботи районної ради перший квартал, це звітний період. Тож на першому спільному засіданні постійних комісій в цьому році розглянуто звіти про виконану роботу за 2019 рік – голів постійних комісій, начальника фінансового управління РДА. Вагому частку питань порядку денного зайняли й звіти про виконання районних Програм та затвердження нових з різних сфер розвитку району, та інші питання порядку денного.

  Депутати ретельно опрацювали і обговорили всі питання порядку денного комісії, що винесені на затвердження сесії та внесли свої уточнення та пропозиції і всі проекти рішень відповідно порядку денного рекомендували винести на затвердження чергової LIV сесії VII скликання.

 

    

   

  

  

 

 

← Всi новини