64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

17 грудня Зіньківщинській загальноосвітній школі було передано новий шкільний автобус

18.12.2019

  У ці новорічні дні відбулася радісна і хвилююча подія в Зіньківщинській ЗОШ.

  До навчального закладу завітали голова Зачепилівської районної ради Іван Загній і перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, де провели безоплатну передачу автобуса, із спільної власності територіальної громади сіл, селищ Зачепилівського району в комунальну власність Новомажарівської сільської ради для Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Даний автобус придбаний по обласній програмі «Шкільний автобус» згідно якої 50%, а це 1 200 000 грн. кошти з районного бюджету.

 Загній І.І. вручив ключі від автобусу та привітав колектив і школярів з нагоди отримання такого чудового подарунку, який з нетерпінням чекали діти протягом тривалого часу.

 Іван Іванович наголосив, що районна рада завжди сприяє покращенню умов організації навчального процесу в районі.

   ← Всi новини