64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Відбулось пленарне засідання чергової LVІ сесії VII скликання

31.03.2020

  31 березня 2020 року о 10:00 год. відбулось пленарне засідання позачергової LVІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

  У роботі сесії взяли участь 20 депутатів районної ради.

  На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації Олена Петренко, начальники управлінь та відділів адміністрації, керівник правоохоронних органів, представники районної газети, доповідачі з питань «порядку денного».

  На порядок денний сесійного засідання було винесено 13 питань та питання різне, які були попередньо вивчені членами постійних профільних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

  До депутатів та присутніх звернувся почесний громадянин Зачепилівського району, керівник ініціативної групи «Реверс» Верхогляд В.О., який при проведенні детального аналізу звернув увагу на всі «плюси» та «мінуси» при організації  і виконанні робіт по відновленню, ремонту, реконструкції об’єктів інфраструктури району  у 2019 році. Крім того Володимир Олексійович поділився планами на 2020 рік. Також звернув увагу на негативні тенденції в роботі медичних закладів району.

  По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
← Всi новини