64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Всi новини

15.06.2018Привітання до Дня медичного працівника

  15 червня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

читати далі »
15.06.2018З Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники Зачепилівщини —

лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

 


читати далі »
15.06.2018Відбулось засідання Асоціації місцевого самоврядування Харківщини

  14 червня голова районної ради І. Загній прийняв участь в засіданні Асоціації місцевого самоврядування Харківщини «Децентралізація – нові можливості для громад у контексті політики регіонального розвитку». 

читати далі »
13.06.2018Засідання позачергової ХХХІV сесії VII скликання

  13 червня відбулося засідання позачергової ХХХІV сесії VII скликання.

читати далі »
12.06.201812 червня відбулося засідання постійних комісій районної ради

  В ході підготовки до позачергової ХХХIV сесії VII скликання,  12 червня відбулися засідання постійних комісій районної ради

читати далі »
08.06.2018Подарували слухові апарати ветеранам

 8 червня голова районної ради І. Загній, головний лікар районної лікарні С. Жарікова, голова організації ветеранів Зачепилівського району Т. Шур, депутати районної ради І. Башкатов та С. Мотринець відповідно до районної Програми «Забезпечення ветеранів та інвалідів ВВВ слуховими апаратами» двом жителям Зачепилівського району, інвалідам війни, безкоштовно вручено слухові апарати: Степану Григоровичу Шевченко з села Кочетівка та Івану Йосиповичу Бойко з села Залінійне. Прилади закордонного виробництва дадуть змогу пенсіонерам на 80% відновити втрачений слух.

 

 

 


читати далі »
08.06.2018Привітали ювіляра

 8 червня відсвяткував  свій 95-річний ювілей Андрій Григорович Чайка - ветеран праці, в минулому директор Зачепилівської  середньої школи.

читати далі »
07.06.2018Привітали з Днем журналіста

  В залі засідань районної державної адміністрації голова районної державної адміністрації Андрій Конопля та заступник голови районної ради Сергій Дорошенко привітали працівників районної газети «Горизонти Зачепилівщини» з професійним святом – Днем журналіста.

читати далі »
06.06.2018Привітання до Дня журналіста.

Шановні працівники засобів масової інформації,

ветерани журналістської справи!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Ваша праця потрібна й відповідальна. Саме ви професійно та неупереджено, правдиво й об'єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність. Сподіваюся, що ваше друковане та публічно мовлене слово завжди нестиме людям прагнення до злагоди, оптимізму, впевненості у майбутньому. Від усього серця зичу вам свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення! Миру, міцного здоров'я та добра!

                                                              Голова районної ради                                                                           І.Загній

читати далі »
06.06.2018Відбулась робоча нарада.

 5 червня 2018 року за участі заступника голови районної ради С. Дорошенка, голови селищної ради Ю. Кривенка, заступника голови селищної ради О. Подколзіної, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства В.Швецова, бухгалтера селищної ради О. Гришко було проведено робочу нараду на якій було детально обговорено хід подальших дій по виконанню робочого проекту Реконструкція частини приміщень та покрівлі дошкільного закладу ясла-садок «Ромашка».

читати далі »
01.06.2018«Не відкладаючи на завтра»

 1 червня на чолі з заступником голови районної ради Сергієм Дорошенко проведено роботу з наведення санітарного порядку придорожніх лісосмуг Зачепилівського району.

читати далі »
01.06.2018Привітання із днем захисту дітей

Шановні діти і батьки!
Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем захисту дітей!

читати далі »
01.06.2018Відбулась робоча нарада

 31 травня відбулась робоча нарада за участю заступника голови районної ради Сергія Дорошенка та керівників підрозділів районної державної адміністрації.

читати далі »
30.05.2018Засідання позачергової ХХХІІІ сесії VII скликання

30 травня відбулося засідання позачергової ХХХІІІ сесії VII скликання. 

читати далі »
29.05.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

  В ході підготовки до позачергової ХХХІІІ сесії VII скликання,  29 травня відбулися засідання постійних комісій районної ради...

читати далі »
25.05.2018Останній дзвінок-2018

 У загальноосвітніх навчальних закладах району пролунав «Останній дзвоник». Учням він оголосив про початок літніх канікул, а випускникам – про старт дорослого життя. Попереду випускний і незалежне тестування.

читати далі »
25.05.2018Голова районної ради взяв участь у випускному вечорі Зачепилівської дитячої музичної школи

24 травня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди випускного вечора Зачепилівської дитячої музичної школи.

читати далі »
23.05.2018Випускний бал в дитячому садочку «Ромашка»

 Наприкінці травня у дошкільному закладі «Ромашка» пройшов випускний бал.

 Довгоочікуваний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя.  Ці дні - святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти...

читати далі »
21.05.2018День пам’яті жертв політичних репресій

                                                       Шановні жителі району!


 20 травня в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

читати далі »
18.05.2018День Європи в Україні

 З нагоди святкування Дня Європи в Україні, на площі біля районного будинку культури відбулися святкові заходи, за участю представників районної ради та районної державної адміністрації,органів місцевого самоврядування, організацій,  установ, молоді, громадськості.

читати далі »
17.05.2018Вітаємо Зачепилівщину з Днем вишиванки

 До акції «Всесвітній день вишиванки» приєдналися працівники районної ради, районної державної адміністрації, представники молоді, організацій,  установ, політичних, громадських організацій району.

читати далі »
16.05.2018Навчально-методичний семінар «Разом в майбутнє».

  15.05.2018 року за участю провідних спеціалістів Харківської обласної ради відбувся навчально-методичний семінар щодо проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». 

читати далі »
14.05.2018Відбулась розширена оперативна нарада.

   14.05.2018 року під головуванням заступника голови районної ради Дорошенка С. В., голови  райдержадміністрації Коноплі А. Л., проведено розширену оперативну нараду з основних питань  життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

читати далі »
11.05.2018Прибирання лісосмуги

11 травня колектив апарату Зачепилівської районної ради на чолі з керівництвом, взяли активну участь в прибиранні придорожньої лісосмуги між селами Миколаївка та Абазівка. В ході роботи було прибране все сміття, вирубані кущі та скошені бур’яни.

читати далі »
10.05.2018УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ ДО 73-Ї РІЧНИЦІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ!

   9 травня на Зачепилівщині відбувся урочистий мітинг та тематична програма з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

читати далі »
10.05.2018Вшанування пам’яті воїнів, які загинули у Другій світовій війні.

   Як завжди, напередодні свята 9 травня - свята Великої Перемоги в селищі Зачепилівка біля меморіалу Матері - Вітчизни відбувся молодіжний мітинг – реквієм та провели панахиду по загиблим.

читати далі »
10.05.2018Об'їзд території в цілях покращення благоустрою Зачепилівського краю.

8 травня заступник голови районної ради С.В. Дорошенко здійснив черговий об’їзд по території Зачепилівського району, в цілях дотримання чистоти та покращення благоустрою Зачепилівського краю. При об’їзді було оглянуто та взято до уваги всі критичні місця району.                 

читати далі »
08.05.2018Привітання до Дня пам'яті та примирення і 73-річницею перемоги

   Дорогі мешканці Зачепилівщини, шановні ветерани!

Щиро вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і 73-річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ці вікопомні травневі дні уособлюють героїзм, силу духу, самовіддану працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Доземний уклін усім, хто боронив рідну землю, виніс роки окупації та пекло концтаборів,хто підіймав з руїн і відроджував свій край. Тож зичимо кожному міцного здоров’я на довгі роки, щастя, радості, миру, злагоди, добра, благополуччя і впевненості у світлому майбутті!

 

Голова районної ради                                                                      І. Загній

Голова районної державної адміністрації                                   А. Конопля

читати далі »
08.05.2018Привітали ветеранів

   З нагоди травневих свят - Дня пам’яті та примирення, 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради І. Загній, заступник голови районної ради С. Дорошенко, голова районної державної адміністрації А. Конопля, селищний голова Ю. Кривенко, почесний громадянин Зачепилівського району, керівник ініціативної групи «Реверс» В. Верхогляд, голова районної організації «Ветеран» Т. Шур відвідали учасників бойових дій, ветеранів війни, які проживають на території Зачепилівського району та привітали їх з наступаючими святами.

читати далі »
07.05.2018Провели суботник

   05 травня колектив районної ради прийняв участь у проведенні санітарного порядку на території центрального пляжу в селищі Зачепилівка.

читати далі »
07.05.2018Відбулась робоча нарада щодо наведення санітарного порядку та благоустрою населених пунктів Зачепилівського району

   04 травня під головуванням заступника голови районної ради Сергія Дорошенка, голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі,  відбулась робоча нарада щодо наведення санітарного порядку та благоустрою населених пунктів Зачепилівського району.

читати далі »
07.05.2018"Ті дні у пам'яті народній"

  4 травня в Скалонівському сільському клубі відбувся святковий концерт присвячений до Дня пам’яті та примирення під назвою “Ті дні у пам’яті народній”…

читати далі »
04.05.2018Голова районної ради Загній І.І. та заступник голови районної ради Дорошенко С.В. взяли участь у сесії Руновщинської сільської ради

    02 травня 2018 року голова Зачепилівської районної ради Загній І.І. разом з заступником голови районної ради Дорошенко С.В. взяли участь в роботі XXV позачергової сесії VII скликання Руновщинської сільської ради.

читати далі »
30.04.2018СЬОГОДНІ СВІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧАЄ ДЕПУТАТ РАЙОННОЇ РАДИ ГЛЯНЬ ЛЕОНІД ДАНИЛОВИЧ

ВІТАННЯ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Шановний Леоніде Даниловичу!

Прийміть наші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею. Міцного Вам здоров’я, благополуччя і достатку. Удачі Вам та успіхів у здійсненні задумів, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці. Нехай щасливою буде Ваша доля під Божим і людським благословенням!

читати далі »
26.04.2018Вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

   Сьогодні біля Пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вшанувати пам’ять всіх, чиє життя забрала жахлива аварія прийшли керівництво району та селища, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники трудових колективів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, керівники та працівники підприємств, установ та організацій селища, громадськість.

читати далі »
26.04.2018День Чорнобильської трагедії

   26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 32 роки з того дня, коли у наше з Вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди –«Чорнобиль»…

  Як не сумно констатувати цей факт, але Чорнобиль відкрив собою нову епоху. Ми ділимо історію на період "до і після Чорнобиля". Щороку, 26 квітня, ми покладаємо до пам’ятного знаку Чорнобильській трагедії квіти, вінки. І у кожного із нас в очах сльози і щемить душа… Бо час не загоїв чорнобильських ран…

  Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року.Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 32 роки тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду всім нам, нашим дітям…   Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи, нехай  залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, яка  навчить нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя.

  Щиро зичимо вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. 

  Хай завжди поруч з Вами буде людська вдячність, повага та турбота за Вашу відданість та мужність!

Голова районної ради                                                                   І.Загній

Голова районної державної адміністрації                                  А.Конопля

читати далі »
20.04.2018Засідання позачергової ХХХІІ сесії VII скликання

 20 квітня відбулося засідання позачергової ХХХІІ сесії VII скликання

читати далі »
20.04.2018СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ КРУПСЬКОГО ІВАНА АНДРІЙОВИЧА

 Привітання депутатського корпусу

 ШАНОВНИЙ ІВАНЕ АНДРІЙОВИЧУ!

Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості,  щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії! Удачі, натхнення, духовного росту, хай буде в житті усе легко і просто!

читати далі »
17.04.2018Відбулася ХХХІ чергова сесія районної ради VII скликання

   17 квітня відбулася чергова сесія районної ради, у порядку денному якої було питання про обрання заступника голови районної ради. Відповідно до пункту 3 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування" кандидатуру для обрання на посаду свого заступника представив голова районної ради І.І. Загній. Це С.В. Дорошенко –депутат районної ради VІІ скликання.

читати далі »
13.04.2018Зачепилівщина відзначила 95 - річницю заснування району

   12 квітня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди знаменної дати – 95 річчя Зачепилівського району. Ювілей району – це вік його зрілості та визнання.

читати далі »
13.04.2018Привітання з 95-річчям Зачепилівського району

 

 

 

 

 

 

 

    Дорогі жителі Зачепилівщини!

Щиро вітаємо вас із 95-річчям від Дня утворення Зачепилівського району!Зачепилівський район має багаторічну історію. Окрасою нашої землі є його родючі землі. Проте справжнім багатством нашої землі є трудящі та працьовиті жителі – доброзичливі та чуйні, які безмежно шанують та люблять свій край.Нині Зачепилівщина розвивається, змінює своє обличчя. Стає комфортнішим проживання її жителів, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки вам, дорогі зачепиляни, вашій працездатності, оптимізму та наполегливості.Тож, нехай навіки буде благословенним славний Зачепилівський район, а його жителі – щасливими й багатими!Хай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і віри!Бажаємо, щоб міцне здоров’я, поліпшення добробуту, нестримна енергія, злагода та родинний затишок завжди крокували поряд з вами. Хай множиться вашою працею добробут кожної оселі, добробут рідного селища, району та держави!

Голова районної ради                                                                  І. Загній

Голова районної державної адміністрації                                А. Конопля

читати далі »
08.04.2018Привітання з Великоднем

   Шановні зачепиляни!

Щиро вітаємо вас iз радісним святом – з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії i любові, дарує щастя та добро. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Бажаємо вам i вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа i надихає нас на дo6pi та праведні справи.Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого i добрішого.

Голова районної ради                                                                     І.Загній

Голова районної державної адміністрації                                    А.Конопля

читати далі »
31.03.2018СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ БАШКАТОВА ІВАНА ФЕДОРОВИЧА

ВІТАННЯ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Шановний Іване Федоровичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем Народження бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та родинного затишку. Нехай у ваших задумах буде мудрість, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

читати далі »
23.03.2018Засідання позачергової ХХХ сесії VII скликання

   Сьогодні відбулося засідання ХХХ позачергової сесії районної ради VII скликання

читати далі »
16.03.2018Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

   День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – професійне свято, яке присвячене усім працівникам житлово-комунальних господарств, що виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів та їх благоустрою, надання різних послуг.

читати далі »