64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Всi новини

17.12.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

  17 грудня 2018 року за участю голови районної ради І.І. Загнія відбулося спільне засідання постійних комісій Зачепилівської районної ради VІІ скликання.

читати далі »
14.12.2018Відбувся захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  14 грудня  з нагоди Дня вшанування подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС керівництво району, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники органів місцевого самоврядування, представники трудових колективів установ, організацій району пройшли скорботною ходою від центральної площі до Пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, де відбулась тематична програма.

  Наприкінці заходу присутні вшанували загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС – хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку.

читати далі »
14.12.2018Звернення голови районної ради до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Дорогі зачепиляни!

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

  Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

  Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

  Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання. 

  Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, добробуту та благополуччя!

Голова районної ради                                                                               І. Загній

читати далі »
13.12.201852 міні-проекти розвитку і зростання реалізували громади Зачепилівського району з початку запровадження обласного конкурсу

  Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Зачепилівщині, зустрівся з активом краю.

читати далі »
13.12.2018Співробітництвом громад облаштована Алея пам’яті у Зачепилівці

  Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи сьогодні на Зачепилівшині, взяв участь в урочистому відкритті оновленого парку та Алеї пам’яті – міні-проекту «Без історії немає майбутнього», реалізованого в рамках обласного конкурсу.

читати далі »
12.12.2018У Зачепилівці відбувся виїзний прийомі громадян головою облради Сергієм Черновим

  Сьогоднішня поїздка голови обласної ради до Зачепилівщині насичена спілкуванням з людьми. Так, Сергій Чернов провів особистий прийом громадян, під час якого з нагальними проблемами та невідкладними питаннями до нього звернулися жителі районного центру та прилеглих населених пунктів.

читати далі »
12.12.2018Понад 3 млн. грн. залучила Зачепилівщина цього року для реалізації міні-проектів

 Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи з робочою поїздкою в Зачепилівському районі, ознайомився із успішно реалізованими міні-проектами. Зокрема, взяв участь у відкритті одного з них – «Світ дитячих мрій» у селі Леб’яже.

читати далі »
11.12.2018Відбулось засідання позачергової ХLІI сесії VII скликання

 11 грудня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХLIІ сесії VII скликання. На сесії були розглянуті та затверджені такі питання: Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки; Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»; Різне.

 

 

 

 

 

 


читати далі »
11.12.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

  В ході підготовки до позачергової ХLIІ сесії VII скликання, 11 грудня о 09.30 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту) з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики на яких були розглянуті питання:

читати далі »
10.12.2018Розпорядження про скликання XLII чергової сесії районної ради VII скликання

                                                               

читати далі »
10.12.2018Відбулась розширена оперативна нарада

  10.12.2018 року відбулась розширена оперативна нарада з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

читати далі »
10.12.2018Відбувся святковий захід до Дня місцевого самоврядування

  7 грудня в залі засідань районної державної адміністрації відбувся святковий захід присвячений Дню місцевого самоврядування.

читати далі »
06.12.2018Вітання до Дня місцевого самоврядування

                                             

читати далі »
06.12.2018Відбулось пленарне засідання XVIII сесії Харківської обласної ради

  6 грудня 2018 року, голова районної ради Іван Іванович Загній взяв участь у пленарному засіданні XVІІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради.

читати далі »
06.12.2018Відбулися урочистості до Дня Збройних сил України

  6 грудня в залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості присвячені Дню Збройних сил України.

читати далі »
06.12.2018Вітання до Дня Збройних сил України

Дорогі захисники Вітчизни! 

Вітаю вас з професійним святом – Днем збройних сил України. 

  Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

  Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості задля благополуччя України.

  Бажаю Вам добра, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. 


З повагою, голова районної ради                                                                    І. Загній

читати далі »
04.12.2018Відбулось засідання позачергової ХLI сесії VII скликання

  4 грудня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХLI сесії VII скликання. На сесії були розглянуті та затверджені такі питання:

читати далі »
03.12.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

  В ході підготовки до позачергової ХLI сесії VII скликання, 03 грудня о 11.00 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту) з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства; з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики та з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування на яких були розглянуті питання:

читати далі »
23.11.2018Відбулися заходи до Дня жертв голодомору

 23 листопада, на передодні Дня пам’яті жертв голодомору жителі Зачепилівського району пройшли скорботною ходою від центральної площі до центрального цвинтаря де встановлено Пам’ятний знак жертвам голодомору.

читати далі »
23.11.2018Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору

Шановні земляки!

  Сьогодні згадуємо страшні сторінки історії нашого народу та вшановуємо пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які загинули в Україні від найжахливішого в історії людства злочину – Голодомору, що назавжди змінив хід історії українського народу, ставши одним з найважчих випробувань, які випали на його долю.

читати далі »
21.11.2018Відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

 21 листопада за участі керівництва району в залі засідань районної державної адміністрації відбулась тематична програма присвячена  Дню Гідності та Свободи «Обирай Свободу рідному народу!».

читати далі »
21.11.2018Вітання голови районної ради з нагоди Дня Гідності та Свободи!

Шановні Зачепиляни!

Події що відбувались з нашим суспільством та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

читати далі »
16.11.2018Вітання до Дня працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

читати далі »
09.11.2018Вітання до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

      Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

читати далі »
02.11.2018З Днем Залізничника

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника!

читати далі »
01.11.2018Відбулись урочистості до Дня працівника соціальної сфери

  1 листопада у Зачепилівському районному Будинку культури відбулись урочистості до Дня працівника соціальної сфери.

читати далі »
01.11.2018Привітання з Днем працівника соціальної сфери

  Шановні працівники соціальних управлінь, відділів, служб, всі ті хто завжди допомагає Зачепилянам!

  Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери!

читати далі »
29.10.2018Проведено розширену оперативну нараду

  29 жовтня під головуванням заступника голови районної ради Сергія Дорошенка, голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

читати далі »
26.10.2018Вітання до Дня автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Від імені районної ради сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника.

читати далі »
26.10.2018Відбулися урочистості до 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

  26 жовтня в залі засідань районної державної адміністрації відбувся урочистий захід присвячений 74 річниці визволення України від нацистських загарбників.

читати далі »
26.10.2018Вітання з Днем визволення України від нацистських загарбників

Шановні ветерани Другої світової  війни, всі жителі району!

Від імені районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди 74-ї річниці визволення України від  фашистських загарбників.

читати далі »
25.10.2018Відбулось засідання позачергової ХL сесії VII скликання

  25 жовтня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХL сесії VII скликання. На сесії були розглянуті та затверджені такі питання:

читати далі »
25.10.201825 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики

  В ході підготовки до позачергової ХL сесії VII скликання, 25 жовтня о 09.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики на якій були розглянуті питання:

читати далі »
24.10.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

  В ході підготовки до позачергової ХL сесії VII скликання, 24 жовтня о 11.00 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту) з питань молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення; з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, комунальної власності та житлово-комунального господарства; з питань розвитку та реформування агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування на яких були розглянуті питання:

читати далі »
18.10.2018Голова районної ради Іван Загній взяв участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

  17 жовтня голова районної ради Іван Загній взяв участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбулися в с.м.т. Пісочин.

читати далі »
12.10.2018Урочисте свято з нагоди Дня захисника України

  14 жовтня свято Пресвятої Богородиці, яку обрали українські козаки своєю заступницею і покровителькою. І саме в цей день ми відзначаємо День захисника України на державному рівні.

читати далі »
12.10.2018Привітання до Дня захисника України, Дня українського козацтва та православного свята Покрови Пресвятої Богородиці

  Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. 

читати далі »
08.10.2018Проведено розширену оперативну нараду

  8 жовтня під головуванням голови районної державної адміністрації, заступника голови районної ради проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

читати далі »
08.10.2018Святкування Дня працівників освіти

  5 жовтня в Зачепилівському  районному будинку культури відбулося свято до Дня працівників освіти.

читати далі »
05.10.2018Привітання до Дня працівників освіти

  Від імені районної ради та від себе особисто прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

читати далі »
04.10.2018Відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

  3 жовтня в районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана...

читати далі »