64400, Харківська обл., Зачепилівський район,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
e-mail: zachrada61@zacheprayrada.gov.ua
Голова райради
Golova

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Завдяки сучасним технологіям кордони нашого району стали відкритими для всієї світової спільноти. Особливої уваги заслуговує інформація про роботу органів місцевого самоврядування району в розрізі головних напрямків. Я сподіваюсь, що створення нашого Інтернет - сайту сприятиме піднесенню на новий рівень прозорість роботи органів місцевого самоврядування.

Прогноз погоди
Погода в Зачепилівці

https://rada.info http://association.kharkov.ua http://uaror.org.ua http://oblrada.kharkov.ua/ua/ http://www.kmu.gov.ua/control/ http://www.president.gov.ua http://zakon.rada.gov.ua/

Електронне декларування

Електронна декларація та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування подається на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Вхід до системи за допомогою електронно-цифрового підпису (ЕЦП) відповідного Акредитованого центру сертифікації ключів​

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 № 3 Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (із змінами, внесеними рішенням Національного агентства від 03.11.2016 № 106)

Найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування (матеріал з офіційного веб-сайту Національного агентства з питань запобігання корупції)


Відповідальність за несвоєчасне подання або за завідомо недостовірні відомості у декларації (матеріал з офіційного веб-сайту Національного агентства з питань запобігання корупції)